Kelininkų dienos 2018 atgarsiai

Šį pavasarį praūžė dar vienos Kelinikų dienos, kurios paliko tikrai nemažai įspūdžių. Jaunieji kelininkai surengė tris puikias dienas pilnas įvairios veiklos. Renginys susidėjo iš 4 dalių: naktinių orientacinių, diskusijosa, protmūšio ir pikniko. Šventė vyko gegužės 9-11 dienomis.

Kelininkų dienos prasidėjo nuo naktinių orientacinių. Tai buvo pirmą kartą organizuotas renginys, kurios sulaukė itin didelio dalyvių susidomėjimo. Renginyje dalyvavo 17 komandų, jos startavo iš VGTU APF KTI automobilių stovėjimo aikštelės. 1 vietą užėmė „Nesikūrė, tai nėjau“ ; 2 vieta atiteko komandai „Kontraforsas“ ; 3-ioje vietoje liko komanda „ Reno gang“. Kiekviena komanda buvo apdovanota pikniko metu penktadienį.

Gegužės 10 dieną, kaip ir kiekvienais metais, vyko atvira diskusija. Šių metų diskusijos tema – „Kelionės: su kuo tenka susidurti?“. Sulaukėme keturių skirtingų dalyvių, kuriuos jungė viena aistra: pasaulio rekordininko Vitoldo Miliaus, bėgimo trenerio Dalius Pavliukovičiaus, aktorius ir Balio žinovo Leonardo Pobedonoscevo bei keliautojo Aurimo Seiliaus. Diskusijos metu dalyviai pasakojo apie savo baisiausius nutikimus – nuo kalnuose sugedusios mašinos iki nakvynės kalėjimų apsuptyje, dalinosi patarimais ko tikėtis iš kelionių ir kaip joms tinkamai pasiruošti, ką kiekviena kelionė paliko jų gyvenime.
Po diskusijos apdovanojome atšvaito idėjos konkurso nugalėtojus.

I vieta – Lukas Jusas, Architektūros fakultetas;
II vieta – Edgar Vladimirenko, Architektūros fakultetas;
III vieta – Ugnė Girdauskaitė, Statybos fakultetas.
Tos pačios dienos vakarą Apollo boulinge laukė dar viena šauni Kelininkų dienų dalis – protmūšis. Čia išties nestigo daug įdomių klausimų, visi dalyviai aktyviai mąstė ir išties gerai leido laiką, tą liudijo ir dalyvių atsiliepimai apie renginį. Protmūšio 1 vietos nugalėtojai – komanda „Be apšilimo“, 2 vietos nugalėtojai – komanda „3,14zdiec“ ir 3 vietos nugalėtojai – komanda „Mooodeliai“

Kelininkų dienas vainikavo piknikas. Kaip ir kiekvienas metais jos vyko Valakampių I paplūdymyje.  Vasara dvelkiančiame piknike vyko sporto varžybos: krepšionio 3×3 turnyras, tiklinio turnyras bei naujiena – burbulinis futbolas. Pikniko dalyvius tai pat vaišinome įvairiais užkandžiais bei gėrimais ir puikiai leidome laiką muzikos apsuptyje. Tai buvo išties jaukus vakaras.

Labai gaila, jog šiais metais neturėjome galimybių tęsti tradicija tapusį Kartingų turnyrą Kelelio taurei laimėti, tačiau tikimės, jog jame susitiksime kitais metais.

Labai džiugu, kad Kelininkų dienos buvo pastebėtos ir sulaukė gana nemažo dalyvių susidomėjimo. Svarbu paminėti ir tai, jog šiais metais turėjome kaip niekada daug partnerių ir rėmėjų. Be jūsų šventę suorganizuoti būtų žymiai sunkiau, todėl nuoširdžiai dėkojame už suteiktą pagalbą.

Rėmėjai:

 

Renginio akimirkos mūsų Facebook puslapyje čia.