Išvažiuojamieji rudens mokymai

Spalio 27 d. JKK „Kelelis“ turėjo išvažiuojamuosius mokymus Trakų raj. esančioje sodyboje. Jų tikslas – suteikti pagrindinę informaciją apie organizacijos veiklą, funkcionavimą, suburti ir sustiprinti komandą, integruoti naujuosius narius į klubo veiklą.

Būtent nuo to mokymai ir prasidėjo – komandos formavimo užduočių, kurių metu, tikimės, nariai dar labiau suartėjo bei pažino vieni kitus. Viena iš pagrindinių dienos dalių – pristatyti klubo pagrindines veiklas bei aptarti ir sukurti jų įgyvendinimo pagrindus, kad grįžus pilni entuziazmo nariai jau žinotų kas už ką atsakingi ir darbai vyktų sklandžiai. Aptarimo metu atkreiptas dėmesys į visas smulkmenas bei pastebėtas praeityje darytas klaidas, stengiantis jų išvengti šių metų veikloje.

Taip pat tam tikrais metodais bandytą sukelti situacijas, kuriose nariai privalėjo ,,išeiti iš komforto zonos“, tuo siekiant, kad ateityje nei vienam nariui nekiltų dvejonių pristatant savo naujas idėjas, kurias galima būtų įgyvendinti klube taip praplečiant mūsų veiklą.
Vakare prisijungė klubo alumnai, kurie dalinosi savo patirtimi – sunkumais, džiaugsmais, įkvėpė motyvacijos kurti ir, svarbiausia, džiaugtis tuo, kas yra sukuriama. Tikimasi, jog mokymų metu įgytos žinios leis operatyviau bei tikslingiau siekti užsibrėžtų tikslų, o joje esantys nariai taps viena didele ir stipria komanda.

Mokymų organizatorė – Viceprezidentė Agnė Žvikevičiūtė.