“Keleliui” jau devyneri!

[singlepic id=75 w=320 h=240 float=left]

 

 

Šių metų kovo 15 dieną nepabūgę žiemiško pavasario JKK „Kelelis“ nariai bei svečiai rinkosi į AB „Problematika“ patalpas, kuriose buvo minimas devintasis klubo gimtadienis.

 

 

 

 

Gimtadienio šventė tradiciškai prasidėjo visuotiniu narių susirinkimu. Jį pradėjo JKK „Kelelis“ prezidentas Adolfas Kuzborski, kuris pateikė metinę klubo veiklos ataskaitą, pristatė naujas idėjas bei planus. Šios ataskaitos metu susirinkusiesiems buvo pristatytas ir dviračių tako jungties „Saulėtekis – Senamiestis“ plėtros planas. Taip pat susirinkimo metu buvo tvirtinama naujoji JKK „Kelelis“ taryba, prie kurios prisijungė net trys nauji klubo nariai: Gvidas Stasytis, Povilas Ališauskas, Sandra Jakulytė, Dovilė Laurinavičiūtė ir Linas Alesius.

O koks gimtadienis be sveikinimo žodžio? JKK „Kelelis“ sulaukė didelių sveikinimų iš VGTU aplinkos inžinerijos fakulteto dekano Donato Čygo, miestų ir kelių katedrų vedėjų, iš klubo įkūrėjų Audriaus Vaitkaus bei Andriaus Mačiulio, sveikinimo žodį taip pat tarė buvę nariai, veteranų klubo „kelininkas“ atstovas Juozas Stepankevičius, VGTU SA AIF pirmininkė Živilė Petrauskaitė ir Jaunųjų geodezininkų klubo prezidentė Goda Kvaraciejūtė, kuri išreiškė norą bendradarbiauti su jaunaisiais kelininkais.

Renginį tęsė neatsiejama šventės dalis – aukcionas, kurio metu dalyviai turėjo galimybė įsigyti ne tik daiktus su klubo atributika, bet ir geležinkeliečio aprangą, didelį duonos kepalą ir marškinėlius su „Omnitel 1000 km lenktynių“ 2012 metų nugalėtojų parašais.

Šventę vainikavo naujųjų klubo narių krikštynos, po kurių jie oficialiai tapo jaunaisiais kelininkais bei pilnateisiais klubo nariais. Vėliau vyko pramogos pirtyje, šokių aikštelėje ir prie boulingo takelio. Nepamirškime fejerverkų ir pačio saldžiausio ir skaniausio „Kelelio“ gimtadienio torto!

Dėkojame, visiems dalyvavusiems!