JKK „Kelelis“ išvyka į kelių muziejų

Lietingą lapkričio 8 dieną jaunieji kelininkai išvyko aplankyti kelių muziejaus Vievyje. Atvykusius šiltai pasitiko entuziastingas kelininkas veteranas – Juozas Stepankevičius, kuris mus ne tik vedžiojo ir aprodė muziejuje esančias ekspozicijas, bet pasidalino savo gyvenimiška patirtimi, papasakojo apie savo studijų laikus, merginų ir vaikinų santykį jo specialybėje ir kitus įdomius ar linksmus nutikimus.

Muziejuje pamatėme ne tik sankryžų maketus, senovinius įrengimus, bet ir senovinių automobilių ekspoziciją bei kelių priežiūros techniką. Visa ten esanti technika dar veikia, dar važiuoja, tačiau jau nebenaudojama praktiniams tikslams, todėl pakliuvo į gausią muziejaus kolekciją.
Po ekskursijos buvome pakviesti išgerti arbatos ir pasikalbėti su Gerb. Juozu Stepankevičium. Galėjome įsitikinti, kaip stipriai muziejaus direktorius yra atsidavęs savo darbui. Prie arbatos puodelio aptarėme studijas, diskutavome apie dabartines valdžios institucijas ir kitus aktualius klausimus, kurie iškyla mūsų srityje besimokantiems ar dirbantiems žmonėms. Labai dėkojame veteranų klubo prezidentui už tokį šiltą priėmimą ir tikimės, kad ir toliau bendradarbiausime, bendrausime, nes vienas iš klubo tikslų yra išlaikyti draugiškus ir gerus santykius tarp jauniausiųjų ir vyriausiųjų kelininkų.