JKK „Kelelis“ ruošiasi išvykai į Palangą

Nors ir pastarosios karštos dienos vilioja prie ežero ar kito vandens telkinio, bet artėjančios Omnitel 1000 km lenktynės, kurios vyks liepos 18-21 dienomis Palangoje, suburia atostogaujančius JKK „Kelelis“ narius.

Ir ką gi bendro turi JKK „Kelelis“ bei šios varžybos? Ogi tai, kad jie savanoriaus saugaus eismo klasėje, kurioje mokys mažuosius eismo dalyvius elektromobilių trasoje, na, o jiems tai yra tikras saugaus eismo pradžiamokslis. Vaikai bus mokomi sumažintoje, miniatiūrinėje gatvėje su žiedine sankryža, veikiančiais šviesoforais ir visais būtinais kelio ženklais, taip pat dalyvaus saugos eismo pamokose, o geriausiai taisykles ir praktiką įsisavinę vaikai bus apdovanoti prizais.

O kad visa tai vyktų sklandžiai, reikia tinkamai viską suplanuoti bei pasiruošti: rengiamai viktorinai apie saugų eismą sugalvoti klausimus, bei juos pateikti taip, kad vaikai daugiau išmoktų bei įsisavintų žinias, surinkti visus prizus bei juos įteikti mažiesiems eismo dalyviams. O svarbiausia, kad visi vaikai prisimintų šias nuostabias dienas užsakomi balionai bei spausdinami diplomai.

Nepamirškit prisijungti prie mūsų ir susitiksim Palangoje 😉