Artėja Kelininkų dienos ’17! Nepraleiskite!

Kelininkų dienos ’17 grandiozinis, vieną kartą metuose vykstantis renginys, kurio tikslas – parodyti kokia šauni ir įdomi yra kelininko specialybė. Žinoma viskas sukasi ne tik apie kelininkus. Mums didžiausia šventė būna tada, kuomet džiaugiasi visi, kurie joje dalyvauja. Todėl viską orientuojame, kad būtų įdomu ne tik mums, bet ir jums mielieji!

Kviečiame jus į artėjančias Kelininkų dienas. Šventės programa:

Gegužės 18 diena:

12 val. VGTU SRK I 03 auditorijoje vyks atvira diskusija „Keliai – valstybės kraujo arterijos?“, kurioje sužinosite kokie svarbūs tampa keliai esant karo grėsmei. Be to bus liečiamos informacinio karo, propagandos temos. Dalyviai:

Ričardas Savukynas – tinklaraštininkas, žinomo interneto personažo, Rokiškio Rabinovičiaus, autorius.
prof. dr. Donatas Čygas – Vilniaus Gedimino Technikos Universiteto Aplinkos inžinerijos fakulteto dekanas.
doc. dr. Audrius Vaitkus – Vilniaus Gedimino Technikos Universiteto Kelių Tyrimo instituto direktorius
Egidijus Skrodenis – Lietuvos Automobilių Kelių Direkcijos direktorius
Vitoldas Milius – žurnalistas, keliautojas.
Marius Jatautas – Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto Apsaugos Ministerijos direktorius.
Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotojo pėstininkų bataliono vadas pulkininkas leitenantas Eugenijus Lastauskas.
Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto Apsaugos Ministerijos pilietinio pasipriešinimo skyriaus vedėja Audronė Kaladžinskienė

Nuo 14 val. VGTU Centrinių rūmų automobilių stovėjimo aišktelėje vyks kelininkų technikos ekspozicija, kurios metu studentus vaišinsime skanėstais, vyks fotokonkursas, kuriame bus galima laimėti šaunius prizus.

19 val. Apollo Boulinge (Akropolyje) vyks Kelininkų dienų protmūšis.
Daugiau apie jį: http://bit.ly/2psWOlJ

Gegužės 19 diena

15 val. vyks 3×3 Krepšinio turnyras ir piknikas Valakampių I-ąjame paplūdimyje, kuriame savo jėgas išbandyti kviečiame visus, kas mėgsta krepšinį. Registracija: http://bit.ly/2pdAzPG

Gegužės 20 diena

14 val. Plytinės kartodrome kelininkiškame kartingų turnyre susirungs įmonių kolektyvai. Pagrindinis prizas – kelelio taurė.
Kartingų turnyro vairavimo mokykla – Draiveris.

Sekite mus socialiniuose tinkluose: