Spalio 18 – Atšvaitų diena!

atšvaitų diena

Spalio 18 diena Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos iniciatyva skelbiama – Atšvaitų diena. Šia diena siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į atšvaitų svarbą (pirmą kartą tokia diena vyko 2014 m. lapkričio 6 d.). Dienos tikslas – paraginti žmones naudoti jau turimus atšvaitus, segtis ar dėtis juos teisingai, o neturinčius paraginti įsigyti.

Spalio 18 dieną – Atšvaitų dieną – atšvaitų ir kitų priemonių su šviesą atspindinčiais elementais neatlygintinai galėsite gauti atėję į Lietuvos automobilių kelių direkciją (J. Basanavičiaus g. 36, Vilnius). Atšvaitai bus platinami nuo 9.00 iki 15.00 val.

LAKD primena, kiekvienas žmogus, kuris išeina į kelią tamsoje, privalo užsisegti ar užsidėti šviesą atspindinčią priemonę (atšvaitą) arba neštis žibintą

Atkreipiame dėmesį, kad Kelių direkcija ir valstybinės reikšmės kelius prižiūrinčios valstybės įmonės atšvaitus platins tik pavieniams asmenims. Kiekvienam besikreipiančiam asmeniui bus padovanotas tik vienas atšvaitas ar kita priemonės su šviesą atspindinčiais elementais.

LAKD primena, kiekvienas žmogus, kuris išeina į kelią tamsoje, privalo užsisegti ar užsidėti šviesą atspindinčią priemonę (atšvaitą) arba neštis žibintą, arba vilkėti liemenę su šviesą atspindinčiomis juostomis. Be abejo, tai aktualu ir dviratininkams, ir vadeliotojams.

Pilnas Valstybinių įmonių sąrašas, kurios renginio dieną dalins atšvaitus ar kitas šviesą atspindinčias priemones pateiktas žemiau.

atsvaitu-diena-vi