Gedimino dienos ’15: dar nematytos atrakcijos!

gedimino dienos

2015 metų rugsėjo 16 – 18 dienomis prie Vilniaus Gedimino technikos universiteto centrinių rūmų vyko jau tradiciniu tapęs renginys ,,Gedimino dienos“. Labai džiugu, kad mes, jaunieji kelininkai, galėjome prisidėti prie šios šventės įgyvendinimo.

Rugsėjo 17 – tą dieną gavome išskirtinę galimybę studentus supažindinti su įrenginiais, naudojamais kelininkų darbuose, o taip pat – su  kelių ir geležinkelių inžinerijos specialybe bei jau dvyliktus metus skaičiuojančiu jaunųjų kelininkų klubu „Kelelis“.

Diena prasidėjo nuo įrangos atgabenimo. Pagrindinėje automobilių stovėjimo aikštelėje prie VGTU demonstravome šią techniką: vikšrinį ekskavatorių bei žirklinį  keltuvą. Taip pat Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos mums pagelbėjo į renginį atgabendama vertimosi automobiliu imitavimo techniką ir saugos diržų naudą parodantį įrenginį.

Kad ši ekspozicija būtų įdomesnė ir pritrauktų daugiau dėmesio surengėme konkursą: ant vikšrinio ekskavatoriaus strėlės  horizontaliosios dalies prikabinome sūpynes. Studentus kvietėme fotografuotis, o nuotraukas kelti į socialinį tinklą „Facebook“ su #kelelis „hastagu“. Daugiausia ,,patinka“ surinkusios nuotraukos sąvininkai laimės prizus, pagrindinis prizas –  kelionė į Rygą. Laimėtojai paaiškės jau kitos savaitės viduryje!

Tikslas buvo pasiektas: technika neliko nepastebėta. Šios atrakcijos pritraukė nemažai žmonių, kurie su mielu noru fotografavosi, dalinosi nuotraukomis bei puikiomis emocijomis. Esame laimingi, sulaukę tokio studentų aktyvumo!

Straipsnio autorė Agnė Žvikevičiūtė

Tikrai nebūtume tiek daug pasiekę, jei ne ištiesta pagalbos ranka. Esame dėkingi:

AsocLietuvosKeliai  Lithuanian_Road_122   tvirtafegda

storent logokonekesko-logo

Renginio akimirkos : [fbalbum url=https://www.facebook.com/media/set/?set=a.517709835062681.1073741868.149650888535246&type=3]