VGTU Gedimino dienos ’16: kelelis, ekskavatorius ir saugos diržai

Gedimino dienos

Rugsėjo 22 – 23 dienomis prie Vilniaus Gedimino technikos universiteto centrinių rūmų vyko studentams skirtas renginys ,,Gedimino dienos“. Džiaugiamės, jog galėjome prisidėti prie šios šventės įgyvendinimo.

Pagrindinė renginio diena buvo ketvirtadienis, studentai gavo išskirtinę galimybę susipažinti su mini ekskavatoriaus valdymu, bei išmėginti įrenginį, įrodantį saugos diržų efektyvumą.

Studentai, patys vieni, galėjo išmėginti ekskavatorių VGTU „Gedimino dienos 2016“ šventės metu

Pagrindinėje automobilių stovėjimo aikštelėje turėjome savo stendą, kuriame kiekvienas norintis galėjo išbandyti saugos diržų naudą parodantį įrenginį, bei ekskavatorininko darbo subtilybes. Studentai patys vieni galėjo išmėginti ekskavatorių, reikėjo atlikti užduotį: su kaušu paimti kibirą kuriame buvo prizas ir jo nepametant pravesti pro trajektoriją, pasisukant 180º kampu. Sėkmingai atlikęs užduotį „ekskavatorininkas“ gavo tą patį prizą dovanų.

Sulaukėme didelio studentų aktyvumo bei susidomėjimo mūsų ekspozicija.

Ačiū Lietuvos automobilių kelių direkcijai už suteiktą progą studentams išmėginti saugos diržų stiprumą. O taip pat dėkojame UAB „Witraktor“ už paskolintą „Caterpillar“ ekskavatorių.

 

Agnė Žvikevičiūtė

[fbalbum url=https://www.facebook.com/kelelis/photos/?tab=album&album_id=669132909920372]