Klubo nariai išbando jėgas Vilniaus krepšinio lygoje

Bendrų klubo veiklų metu buvo kalbama apie laisvalaikio praleidimo būdus ir buvo prieita išvada, jog klubo vyriškoji pusė mielai savo laisvą laiką leidžia krepšinio aikštelėje, o dalis narių atstovauja kitas įmones ar komandas. Po ilgų vidinių diskusijų buvo prieita išvada, jog visi klubo nariai galėtų susiburti kilniam tikslui ir pirmą kartą atstovauti Jaunųjų kelininkų vardą krepšinio aikštelėje. Paskelbus šią naujieną akimirksiu atsirado 16 interesantų, kurie buvo užregistruoti kaip JKK „Kelelis“ krepšinio komandos žaidėjai.

Vangiai pradėjusi sezoną JKK „Kelelis“ komanda nėra savo grupės lyderė, tačiau nurašyti komandą dar gerokai per anksti. Natūralu, jog naujai suburtai komandai reikia laiko ir susikalbėjimo tarpusavyje, kad skaičiai rezultatų lentelėje būtų JKK „Kelelis“ naudai. Rugsėjo mėnesį startavęs Vilniaus krepšinio lygos organizuojamas čempionatas įgauna pagreitį ir jau po kelių mėnesių bus aišku, kurios komandos vertos tęsti tolimesnes kovas dėl nugalėtojų vardo. Pirmą kartą kartu žaidžiančiai komandai tikėtis nugalėtojų prizo būtų gal kiek per optimistiška, tačiau esame garantuoti, kad JKK „Kelelis“ kovos iki paskutinės kėlinio sekundės ir apkartins žaidimą dar ne vienai komandai. Kalbėti apie kitą sezoną dar gerokai per anksti, tačiau jau dabar didžioji dalis komandos žaidėjų išreiškia norą atstovauti klubui kitų metų čempionate, nepriklausomai kaip susiklostys situacija šiame sezone.

Norime padėkoti asociacijai „Lietuvos keliai“ už finansinę paramą ir palaikymą startuojant mėgėjų krepšinio lygoje. Taip pat norime išreikšti padėką Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kelių tyrimo institutui, kurio dėka JKK „Kelelis“ krepšinio komandos nariai vilki gražias sportines aprangas.