Kelininkų dienos

946744_153028678211687_1713283265_n

Gegužės 14-16 dienomis VGTU Aplinkos inžinerijos fakultetas šurmuliavo, nes čia vyko VGTU SA AIF organizuotos fakultetinės dienos L’AIF’as, prie kurių šiais metais prisijungė ir JKK „Kelelis“ su savo kasmet organizuojama smagiausia ir aktyviausia VGTU Kelininkų diena.

Kelininkų dienos oficialiai prasidėjo gegužės 15 dieną, kai vienoje iš auditorijų užvirė rimtos diskusijos tema „Kelių ir geležinkelių sektoriaus perspektyvos 10-čiai metų“. Šioje konferencijoje – diskusijoje dalyvavo ne tik studentai, universiteto administracijos atstovai, tačiau tiek ir kelių priežiūros, tiek projektavimo, tiek tiesybos, tiek geležinkeliečių atstovai. Konferencijos metu užvirė rimtos diskusijos įvairiais klausimais, nebuvo apsiribota viena tema. Tarybos narys Linas mano, kad, galbūt, kaip pirmakursiui jam susisuko galva nuo įvairių dalykų, tačiau ši konferencija leido suprasti, ko darbdavys ateityje tikėsis iš jo, kad patiems studentams trūksta motyvacijos ir, žinoma, kad nereikia iškart svajoti apie kabinetą, tarnybinį automobilį ir sekretorę. Diskusija buvo  baigta gera nuotaika ir Kelių katedros vedėjas A. Laurinavičius visiems svečiams įteikė po jubiliejinę knygą, skirtą Kelių katedros 90-mečiui paminėti.

Ketvirtadienį šviečiant ryškiai pavasario saulei, visa JKK „Kelelis“ komanda ruošėsi paradui. Jis prasidėjo prie centrinių VGTU rūmų iš kur visa technika ir dalyviai judėjo centrinėmis Vilniaus gatvėmis, nuotaikingai nusiteikę studentai mojavo „Kelelio“ vėliavomis, autobuse važiavusi Mingailė, klubo narė, sakė, kad tai buvo vienas didžiausių nuotykių jos gyvenime, kurį norėtų pakartoti dar kartą.

Po nuotaikingo parado mes tikrai nesiskirstėme namo, o keliavome į Valakampius, kur iškylavome. Kokia iškyla be maisto? Čia mes visų tinklinio, krepšinio, futbolo komandų narius bei sirgalius vaišinome ant laužo keptomis dešrelėmis, įvairiais skanėstais. Taip pat kiekvienas buvęs Valakampiuose galėjo pašaudyti iš dažasvydžio šautuvų. Nors mūsų pikniką anksčiau nei planuota išvaikė gaivus lietus, tačiau klubo prezidentas Adolfas Kuzborski praėjus renginiui džiaugėsi: „Sudėliojus visus pliusus ir minusus, esu patenkintas savo komanda ir noriu nuoširdžiai Jiems padėkoti. Žinoma, labiausiai džiaugiuosi vakarine dalimi „Valakampių“ paplūdimyje. Esu aktyvaus poilsio šalininkas, todėl buvo smagu matyti, kad atėjo tiek daug žmonių. Kas varžybose dalyvavo, kas dešrelėmis vaišinosi, o kas tiesiog „žioplinėjo“. Taip pat noriu padėkoti UAB „FEGDA“ generaliniam direktoriui Žydrūnui Baubliui, kurio padedami sutvarkėme tinklinio aikšteles. Norėčiau paminėti, kad UAB „GRINDA“ pagamino krepšinio lentas, JKK „KELELIS“ komanda nubraižė linijas, ir šiais metais krepšinio komandos varžėsi atnaujintoje krepšinio aikštelėje. Džiugu, kai jaunimo iniciatyvumas gali žengti koja kojon su gamybininkų galimybėmis. Tikiuosi ir toliau tokio konstruktyvaus darbo JKK „KELELIS“ komandoje. Taip pat tikiuosi ir toliau palaikyti glaudžius santykius su įmonėmis.“

Taigi, nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie dalyvavo Kelininkų dienose šiais metais ir laukiame kitų, nes kaip pirmakursė Vytautė pasakė: „artėjant kitam pavasariui bus ko laukti – dar vienų Kelininkų dienų.“

JKK „Kelelis“ informacija

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.168011523365849.1073741851.149650888535246&type=1&l=16a327fd82