JKK „Kelelis“ apsilankė Kelių muziejuje

Nepabūgę rudeniškos darganos, lapkričio 7d. naujieji JKK „Kelelio“ nariai atvyko į Vievyje esantį kelių muziejų. Susipažinti su Lietuvos kelių istorija bei pamatyti ekspoziciją susirinko gausus būrys pirmakursių. Mus šiltai pasitiko kelių muziejaus vedėjas, gerbiamas kelininkas veteranas Juozas Stepankevičius.

Muziejaus ekspozicija kaip visada gausi. Susipažinome su senovinias kelių tiesimo ir tvarkymo įrankiais, apžiūrėjome įvairių statinių maketus, žemėlapius, iškasenas, kurios naudojamos kelių statyboje. Didžiausia įspūdį ekskursantams paliko technikos paroda, kuri nors ir jau tapusi muziejaus ekspozicija, tačiau dar yra veikianti.

Ekskursijos metu taip pat turėjome galimybę padiskutuoti su veteranų klubo prezidentu Juozu Stepankevičiumi apie aktualias šių dienų problemas, perspektyvas kelių sektoriuje.  Kelininkas taip pat pasidalino prisiminimais apie savo laikų studijas bei įdomiomis istorijomis apie eksponatų rinkimą. Tai ką išgirdome, leido suprasti koks atsidavęs savo darbui yra muziejaus vadovas.

Mes, JKK „Kelelio“ nariai, dėkojame už šiltą priėmimą Gerb. Juozui Stepankevičiui ir tikimės, kad ir toliau išlaikysime draugiškus santykius tarp jaunųjų kelininkų ir veteranų.

JKK „Kelelis“

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.229005497266451.1073741855.149650888535246&type=1&l=9735a8d68d