XIV klubo gimtadienio šventės atgarsiai

Kovo 23 dieną praūžė dar vienas Kelelio gimtadienis. Šiemet į kelelio gimtadienį sugūžėjo ypač daug svečių, kurie buvo puikiai nusiteikę. Šventė vyko AB „Problematika“ pokylių salėje.

Renginys tradiciškai prasideda kelininkų himnu, po kurio prezidentė pristatė metinės veiklos ataskaitą. Ją peržiūrėti galite čia

Buvo atsisveikinta su didžiąja dalimi senosios Tarybos: viceprezidentu Povilu Levonovičiumi ir tarybos nariai Armanda Kavaliauskaite, Dovydu Skrodeniu, Mantu Balčiumi, Pauliumi Kisieliu, Luku Čibinsku, Lorenu Pilioniu, Romu Šakevič. Viena tarybos narių – Agnė Žvikevičiūtė – išliko valdančiajame organe ir tapo viceprezidente. Pristatyta ir naujoji taryba, kurią bent kol kas sudarys 6 asmenys: Diana Venslauskaitė, Lukas Banevičius, Karolina Špukaitė, Vitalijus Kravcovas, Greta Skerniškytė ir Donatas Pogada.

Netrukus atėjo laikas svečių sveikinimams. Gerų žodžių negailėjo Lietuvos Automobilių Kelių Direkcijos prie Susisiekimo laikinasis direktorius Vitalijus Andrejevas, VGTU kelių tyrimo instituto direktorius Audrius Vaitkus, Kelių katedros vedėjas Virgaudas Puodžiukas bei Kelių katedros dėstytoja Daiva Žilionienė.

Vėliau, po trumpos pertraukos vyko tradicija tapęs aukcionas – dalyvaujantys žino, kad azarto čia netrūksta. Šiemet taip pat vyko viktorina, kurioje kvietėme dalyvauti visus svečius: klausimai iš tiesų buvo nelengvi, tačiau į juos buvo atsakyta, o kiekvienas atsakęs teisingai į klausimą gavo po dovanėlę.

Kaip ir kasmet, trumpai atsikvėpę pakrikštijome naujuosius kelininkus.

Kelelio gimtadienį vainikavo skanus tortas, linksmos dainos ir šokiai. Kaip visada kelininkai įrodė, kad moka linksmintis ir gimtadienis tikrai liks įsimintinas. Iki kito susitikimo!

 

Renginio akimirkos: